Pytanie:
Czy na wschodnim wybrzeżu USA są plaże, na których można biwakować bez pozwolenia?
Laura
2012-01-25 05:05:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Każdego lata mam wielką ochotę biwakować na plaży. Jednak odkryłem, że miejsca w pobliżu mnie (Long Island, Nowy Jork, północny New Jersey) często też:

  • Mają ograniczoną liczbę pozwoleń / rezerwacji, które szybko się wyprzedają lub wymagać, aby kamper był mieszkańcem miasta, w którym znajduje się plaża, lub

  • Nalicz więcej pieniędzy, niż jestem gotów zapłacić (widziałem kempingi kosztujące 75 USD -100 za noc, co jest dla mnie trochę śmieszne).

Czy są jakieś plaże od Maine po środkowy Atlantyk, na których nie potrzebujesz pozwolenia lub rezerwacji na campingu, aby spędzić tam noc? Moją idealną sytuacją jest po prostu rozbicie namiotu na piasku (lub jeśli pogoda dopisze, nawet nie zawracam sobie głowy namiotem).

Uwaga: mówię o biwakowaniu z namiotem, a nie o "biwakowaniu" z kamperem / kamperem czy wynajmowaniu kabiny. Pomyśl o leżeniu na piasku i pływaniu w oceanie przez cały dzień, a potem, gdy słońce zacznie zachodzić, rozbiciu namiotu i rozpaleniu ogniska. Chociaż ogniska zwykle nie są dozwolone. ;) Wiem też, że teoretycznie mógłbym po prostu rozbić namiot na ustronnym odcinku plaży i zaryzykować, ale wolałbym nie dostać mandatu ani cytatu.

Jeśli pójdziesz dalej na południe, możesz rozbić obóz na plaży w Everglades i prawdopodobnie mieć ją tylko dla siebie. Latem komary są naprawdę złe. http://www.nps.gov/ever/planyourvisit/backcamp.htm
Właśnie zobaczyłem, że w MA nie ma namiotów. Tylko samochody na plaży. Znalezienie odpowiedniego miejsca na kemping na wybrzeżu Nowej Anglii wydaje się wielkim wyzwaniem.
Czy możesz wyjaśnić, ile byłbyś skłonny zapłacić? 75 dolarów to za dużo, ale co byłoby sprawiedliwe? Pomaga w wyszukiwaniu.
@RussellSteen chyba mniej niż 75 $ ... chociaż wolałbym mniej niż 50 $;)
Środkowy Atlantyk to Azory.
Dwa odpowiedzi:
#1
+11
bmike
2012-02-02 05:12:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Prywatny kemping jest dozwolony i przyjemny na wyspie Masonboro, która znajduje się w North of Carolina Beach w Północnej Karolinie i na południe od Wrightsville Beach w Północnej Karolinie. Jesteś blisko cywilizacji, ale wyspa jest dostępna tylko łodzią, co zmniejsza populację - szczególnie w dni powszednie i poza sezonem. Nie wiem, czy weźmiesz pod uwagę ten środkowy Atlantyk, ponieważ dotarcie tam z północy byłoby nie lada wyczynem, ale byłem tam i spełnia wszystkie inne kryteria, które wymieniasz.

Jest część National Estuarine Research Reserve w Karolinie Północnej (NCNERR)

#2
+4
Faith Gonzalez
2012-09-05 23:18:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy zajrzałeś do Assateague? Jest na południe od Ocean City w stanie Maryland.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...